حضور شرکت آی میکس در نمایشگاه صنایع غذایی
    
تعداد بازدید: 3291
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
تاریخ درج خبر : 1397/4/10
حضور متفاوت و مقتدرانه شرکت آی میکس در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه ایران آگروفود

بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته - ايران آگروفود 2018 از تاریخ 8 تا 11 تیر ماه 1397 با حضور شرکت کنندگان داخلی و خارجی.در محل دائمی نمايشگاههای بين المللی تهران واقع در سالن 38 پاویلیون اختصاصی آلمان با حضور تیم کارشناسان داخلی و خارجی شرکت آی میکس برگزار شد.

نمایشگاه ایران آگروفود به عنوان بزرگ ترین رویداد تجاری مربوط به صنایع غذایی و تجهیزات کشاورزی در خاورمیانه است. لذا با توجه به نقش ارزنده و مهم نمایشگاههای بین المللی پس از حضور متوالی شرکت آی میکس در نمایشگاه های تخصصی  (IFFA 2017) و ( GULFOOD 2017)  اینبار نیز توانست همگام و همراه با صنعت غذای ایران جهت بهره گیری و استفاده هرچه بیشتر از تعامل مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان داخلی حضوری چشم گیر دیگری در این نمایشگاه داشته باشد. در این راستا شرکت آی میکس توانست به معرفی جدیدترین محصولات در صنایع لبنی ، سس، کنسرو، خشکبار و آجیل ، اسنک ها و بطور ویژه در صنعت فرآورده های گوشتی ، غذای آماده و آبزیان بپردازد. از دستاوردهای مهم این نمایشگاه حضور گرم و صمیمی صاحبان صنایع بنام صنعت غذای ایران ، پژوهشگران و دست اندرکاران این صنعت جهت تبادل اطلاعات فنی- بازرگانی بر اساس آخرین دستاوردهای صنعتی روز جهان اشاره داشت.

همچنین در این نمایشگاه از واحد فودسرویس شرکت آی میکس که ویژه خدمات مشاوره و معرفی محصولات کارآمد صنعت رستورانی کشور می باشد رو نمایی گردید.از مخاطبان این بخش نیز می توان به حضور پر رنگ رستوران های شاخص و مطرح ، کترینگ های هواپیمایی، صنعتی و هتلدارن اشاره داشت.

 

از   10   رای
3.54


نظرات

shirane عباسی 20/5/1397
دست طراح شرکت درد نکنه
shirane زئوس 20/5/1397
عالی
imix imix