• En
  • Fa
راه اندازی استارتاپ تولید بستنی لبنی غیر حیوانی
    
تعداد بازدید: 179
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
تاریخ درج خبر : 1399/7/21
Brave Robot برند جدیدی از بستنی است که توسط استارتاپ The Urgent Co با مشارکت Perfect Day از پروتئین های لبنی غیرحیوانی با استفاده از تخمیر فلور میکروبی توسعه یافته است.  Paul، Kollesoff بنیانگذار و مدیر کل The. Urgent Co گفت: "امیدوارم این نوآوری یکی از صدها محصولاتی باشد که در آینده به مردم کمک کند تا نحوه مصرف غذا را تغییر دهند. کاری که ما انجام می دهیم نسل جدید غذایی است." "این بستنی، محصولی بین محصولات  حیوانی و گیاهی است که مزایای هر دو گروه را دارا است."

شرح خبر

بستنی Brave Robot دارای ویژگی های طعم و بافت بستنی برپایه لبنی است، اما بدون لاکتوز، بدون کلسترول و Vegan است. این بستنی درطعم های مختلفی مانند وانیل، شکلات، کره بادام زمینی و فاج، کره گردویی، شکلات و فندق، وانیل و کوکی، ترافل سفید تمشک و پای زغال اخته به صورت آنلاین در دسترس بوده و در خرده فروشی ها با قیمت 5،99 دلار برای هر بسته به فروش می رسد.

 

وی گفت ، مشکل جایگزینی بستنی گیاهی، این است که اغلب طعم و بافت قادر به برآورده کردن انتظارات مشتری نیستند. ما توانستیم محصولی را ایجاد كنیم كه طعم، تجربه مصرف، بافت، سرگرمی و لذت یک بستنی لبنی را بدون نیاز به حیوانات به مردم هدیه كند.

این بستنی در ظروف ساخته شده از نیشکر بسته بندی شده، نه مانند بسیاری از ظروف بستنی دیگر از مواد نفتی. این شرکت The Urgent Co همچنین از کاغذهای درختان خودرو برداشت شده  و حداقل جوهر رنگ روی بسته بندی استفاده می کند. بنابراین تجربه لبنیات را به روشی سازگار با محیط زیست به ارمغان می آورد.

پرفکت دی طی یک سال گذشته 300 میلیون دلار از بودجه خود را برای گسترش این تکنولوژی فرآوری جدید صرف نموده، که برای او دارای ریسک است. او اعلام نمود که ساخت پروتئین های لبنی بدون استفاده از شیر گاو به مصرف انرژی کمتر، کاربری زمین کمتر، انتشار گازهای گلخانه ای کمتر و مصرف کمتر آب نیاز دارد. در ماه های اخیر، شرکت سازنده مواد اولیه Bay Area، ظرفیت تولید خود را دو برابر کرده است در حالی که هزینه های خود را به طور قابل توجهی چندین سال زودتر از چیزی که انتظار می رفت کاهش داده است. همچنین اخیراً این شرکت به دلیل پروتئین ساخته شده از فلورمیکروبی نشان GRAS انحصاری خود از سازمان غذا و داروی ایالات متحده، اخذ نموده است.

 

آقای كولسف با 20 سال تجربه فعالیت در صنعت غذا و نوشیدنی، که عهده دار تعیین استراتژی تولید این محصول بود عنوان می کند ما به جای بررسی غذا، در حال بررسی کل سیستم CPG هستیم "ما یک تکه کاغذ خالی داریم و سعی داریم بفهمیم در کجا می توانیم بیشترین تأثیر را داشته باشیم."

لینک خبر:

https://www.foodbusinessnews.net/articles/16623-startup-launches-animal-free-dairy-ice-cream-brand

 

جهت مطالعه اخبار بروز صنایع غذایی با آی میکس همراه باشید.

 

از   4   رای
4.75

نظرات


نظرات

imix imix