Beyond Meat تنوع در صبحانه را بر پایه محصولات گیاهی گسترش می‌دهد
    
تعداد بازدید: 1273
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
تاریخ درج خبر : 1399/8/14
Beyond Meat از تولید سوسیس‌های گیاهی و بدون گوشت مناسب برای صبحانه خبر داد که هدف آن ارائه طعم و مزه و بافت مشابه گوشت است. گفته می‌شود جدیدترین پیشنهاد این شرکت با ترکیبی از گیاهان و ادویه جات خوش طعم حاوی 40٪ سدیم کمتر از محصولات سوسیس صبحانه سنتی است.

شرح خبر

طبق گفته Beyond Meat، محصولات گیاهی عاری از GMOها (تراریخته‌ها) یا مواد اولیه با تغییرات مهندسی ژنتیک، رنگ‌های مصنوعی، هورمون‌ها، آنتی بیوتیک‌ها و کلسترول هستند. استوارت کروناگ، مدیر ارشد بازاریابی در Beyond Meat گفت: تقاضا برای گزینه‌های صبحانه برپایه محصولات گیاهی و صرف صبحانه در خانه افزایش یافته و ما می‌دانستیم که این بخش نیاز به نوآوری دارد.

با تولید سوسیس‌های بدون گوشت، ما خوشحالیم که گزینه دیگری از گوشت با منشا گیاهی که برای شما بهتر است معرفی کنیم تا رضایت مصرف کنندگان به صبحانه‌های کلاسیک را جلب کنیم. ما فکر می‌کنیم طرفداران ما خوشحال خواهند شد که می‌توانند صبحانه به سبک رستوران را با محصولات جدید ما به عنوان یک غذای اصلی در خانه درست کنند. این محصولات در فروشگاه‌های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده پخش می‌شود.

پیشنهاد جدید صبحانه که چهارمین محصول خرده فروشی جدید سال Beyond Meat است، در پوشش سوسیس‌های گوشتی با قیمت خورده فروشی 5.99 دلار برای هشت محصول فروخته می‌شود. سایر اقدامات این شرکت در سال 2020 شامل Beyond Breakfast Sausage patties، Cookout Classic و اخیراً Beyond Meatballs است.

تولید کننده گوشت با منشا گیاهی می‌گوید که اخیرا تمرکز خود را روی گسترش پلتفرم صبحانه خود قرار داده است، از جمله دو برابر کردن توزیع خرده فروشی Breakfast Sausage Patties منجمد است.

لینک خبر:

https://www.foodbev.com/news/beyond-meat-expands-breakfast-offering-with-new-plant-based-links

 

آرشیو اخبار

 

از   3   رای
5

نظرات

shirane نسرين حاجى آبادى 14/8/1399
ممنون از اخبار خوبتون

نظرات

shirane نسرين حاجى آبادى 14/8/1399
ممنون از اخبار خوبتون
imix imix