2
درباره
آی‌میکس
2
previous arrow
next arrow

تاریخچه شرکت

 

آی‌میکس اینترنشنال گروپ، تامین‌کننده مواد اولیه طبیعی و ارائه دهنده تکنولوژی تولید غذای سالم است. آی‌میکس یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ عمرانیان است. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به سایت رسمی هلدینگ عمرانیان مراجعه کنید. اکوسیستم شغلی آی‌میکس به صورت B2B بوده و شرکای تجاری ما سازندگان بین‌المللی مواد اولیه صنعت غذا و تولید‌کنندگان صنایع غذایی هستند.

فعالیت این شرکت در ایران از سال 1390 آغاز شده است. آی‌میکس ساختارهای محکم سازمانی خود را بر پایه‌های علمی و اخلاقی و مالی بنا نهاده است. مدیریت آی‌میکس نیز با الگو گرفتن از ساختار تجارت خانوادگی هلدینگ، یک ساختار منسجم بر پایه اطمینان و اعتماد به شرکای خارجی و داخلی را هدایت می‌کند. اگر چه پایه و اساس شرکت بر گرفته از یک تجارت قدیمی و خانوادگی است، اما مدیریت امروز آی‌میکس، سازمان محور، ساختار محور و بر پایه شیوه‌های مدیریت مدرن است.

تیم ما

ما خوشحالیم که در اینجا شما را با یک تیم باور نکردنی معرفی می‌کنیم! ما متعهد هستیم تا با محصولات نوآورانه خود صنعت تولید غذا ارتقا بخشیم. چیزی که ما را متمایز می‌کند تیمی متشکل از افراد پرشور است که نه تنها عشق عمیقی به صنعت غذا دارند بلکه دانش گسترده‌ای در زمینه علوم غذایی نیز دارند. تیم ما که با نام آی‌میکس شناخته می‌شود، گروهی از متخصصان با استعداد و ماهر است که دائماً در حال پیش‌ بردن مرزهای ممکن در صنعت غذا هستند، و این فضا را به وجود می آورند تا راه حل‌های پیشگامانه‌ای را توسعه دهیم که نیازهای همیشه در حال تکامل مشتریان ما را برآورده می‌کند. تیم ما در I-Mix چه در جستجوی بهترین مواد اولیه باشد و چه در حال توسعه راه‌حل‌های پیشرفته، همیشه آماده است تا با چالش‌های جدید روبرو شود و مرزهای فناوری مواد غذایی را پیش ببرد. پس به ما بپیوندید تا با تخصص و اشتیاق خود به علم غذا، صنعت غذا را متحول کنیم.

در پشت هر کار بزرگ، تیمی از کارکنان با روحی بلندپرواز با تلاشی خستگی ناپذیر وجود دارد. آی‌میکس نیز از این قاعده مستثنی نیست. هر فرد نقش مهمی را ایفا می‌کند: از توسعه محصول، فروش تکنیکال، تضمین کیفیت و امور مالی گرفته تا لجستیک و بازرگانی بین الملل، همه این متخصصان متعهد هر روز با هم کار می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند آی‌میکس یک شریک تجاری قابل اطمینان و همراهی امین است. مهم‌ترین افتخار و موفقیت سازمان ما، افراد و تیم‌های سازمانی آی‌میکس هستند. در آی‌میکس یکایک افراد شاغل در هر پست و سمت سازمانی، خود موید ارزش گذاری‌ها در فرهنگ سازمان هستند که در نتیجه هسته اصلی شرکت را هدایت می‌کنند. 

200
30
17
3000

10000

خط مشی کیفیت

آی‌میکس با دو بازوی علمی و مالی قوی ساختارهای سازمانی خود را بنا نهاده و بهترین مواد اولیه تخصصی و روز دنیا به صورت پیوسته و دائمی را وارد کشور ایران می‌کند. مواد اولیه صنعت غذا به سفارش آی‌میکس و رعایت استانداردهای سختگیرانه  که بر پایه استاندارهای کشور ایران می‌باشد، از مجاری قانونی وارد کشور می‌شود.
آزمایشات در دو مرحله  پیش از ورود کالا و پس از ورود کالا بر اساس استاندارد محصول انجام می‌شود. آی‌میکس ایران هیچگونه تاسیسات و فرآیند تولیدی و یا بسته بندی و یا لیبلینگ در داخل خاک کشور ایران ندارد و کلیه محصولات به سفارش آی‌میکس و با بسته بندی مخصوص آی‌میکس در خارج از ایران تولید می‌شود.

شرکت آی‌میکس بین الملل با واردات مواد اولیه تخصصی صنعت غذا و قابل استفاده در صنایع مختلف غذایی، بمنظور کسب رضایت کلیه ذی‌نفعان و تلاش جهت حضور موفق و کارآمد در بازار داخل و بهبود مستمر فرآیند‌ها، استقرار و استفاده از سیستم‌های مدیریت کیفیت را در اولویت اول فعالیت‌های خود قرار داده است. بدین وسیله برنامه ریزی و اجرای اهداف کیفی زیر را در سازمان پیگیری می‌نماید. 

کیفیت مواد اولیه
محصول با کیفیت
ایمنی رویه‌ها
ارزیابی شرایط و ایمنی
ماموریت ما

با تامین مواد اولیه و پشتیبانی علمی از تولید کنندگان صنعت غذا، امنیت غذایی و در دسترس بودن محصول سالم و اقتصادی را برای هر یک از افراد جامعه فراهم می‌سازیم.

چشم انداز

آی‌میکس می‌کوشد تا با آموزش تکنولوژی تولید غذاهای سلامت محور، فرهنگ غذایی ایران را برای پرورش یک نسل جدید سالم و قوی تغییر دهد.

راهکار موفقیت سازمان

در آی‌میکس، ایده‌ها، مواد اولیه و پایش فرآیندها همه با هم جمع می‌شوند تا بهترین راه حل‌ها برای تولید محصولات با کیفیت به صنعت غذا معرفی گردد. همچنین اعتبار و حسن شهرت آی‌میکس ایران، وامدار تجربه سه نسل از مدیران فعال در صنعت غذای ایران است.

 زنجیره تامین مطمئن آی‌میکس، ایفای تعهدات و تامین به موقع مواد اولیه تکنیکال ضروری و کاربردی و سالم در صنایع مختلف غذایی را تضمین می‌کند.

 بر اساس اصول و سیاست‌های ساختاری آی‌میکس عرضه هر کالا و یا خدماتی باید منجر به یکی از اهداف زیر شود:

  • موجب افزایش کیفیت کالا بدون افزایش قیمت تمام شده محصول شود.
  • باعث کاهش قیمت تمام شده محصول با حفظ کیفیت و استاندارد آن محصول شود.
  • باعث تولید یک غذای سلامت محور گردد.