اخبار

نمایشگاه صنایع غذایی تهران- 1401

حضور شرکت آی‌میکس در نمایشگاه صنایع غذایی تهران- 1401
حضور فعال، نوآورانه و اقتدارمندانه شرکت آی‌میکس در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی تهران
 

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته- ایران آگروفود 2022 از تاریخ 27 الی 30 خرداد ماه 1401 با حضور پر شور شرکت کنندگان داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران واقع در سالن 35 غرفه 30 همراه با تیم کارشناسان داخلی و خارجی شرکت آی‌میکس برگزار گردید.

نمایشگاه بین المللی ایران آگروفود به عنوان بزرگ‌ترین و معروف‌ترین رویداد تجاری مربوط به صنایع غذایی و تجهیزات کشاورزی در سطح خاورمیانه است، که یکی از فضاهای فعال و پویا بوده، و فرصتی برای معرفی کسب و کارها و برندهای مطرح صنایع غذایی است تا محصولات خود را در معرض نمایش بازدیدکنندگان و مشتریان قرار دهند. از اهداف این نمایشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

حضور شرکت آی‌میکس در نمایشگاه صنایع غذایی تهران- 1401

شرکت آی‌میکس امسال نیز مانند سال‌های گذشته حضوری مقتدرانه، پر شور و متفاوت در نمایشگاه ایران آگروفود داشته است. از جمله اهداف شرکت آی‌میکس برای شرکت در نمایشگاه ایران آگروفود 1401 عبارتند از:

در این راستا شرکت آی‌میکس توانست به معرفی 8 مورد از جدیدترین محصولات در زمینه صنعت غذای گیاهی و 4 مورد از محصولات در زمینه فرآورده‌های گوشتی  بپردازد، که با استقبال همه جانبه از طرف تولیدکنندگان در زمینه صنعت غذای گیاهی، صنعت غذاهای آماده و نیمه آماده، صنعت فرآورده‌های گوشتی و بخش کترینگ‌ها و رستوران‌ها (فود سرویس) مواجه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *