اخبار

حضور شرکت آی‌میکس در نمایشگاه صنایع غذایی

حضور شرکت آی میکس در نمایشگاه صنایع غذایی
حضور متفاوت و مقتدرانه شرکت آی‌میکس در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه ایران آگروفود
 

بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته – ايران آگروفود 2018 از تاریخ 8 تا 11 تیر ماه 1397 با حضور شرکت کنندگان داخلی و خارجی در محل دائمی نمايشگاه‌های بين المللی تهران واقع در سالن 38 پاویلیون اختصاصی آلمان با حضور تیم کارشناسان داخلی و خارجی شرکت آی‌میکس برگزار شد.

نمایشگاه ایران آگروفود به عنوان بزرگ‌ترین رویداد تجاری مربوط به صنایع غذایی و تجهیزات کشاورزی در خاورمیانه است. لذا با توجه به نقش ارزنده و مهم نمایشگاه‌های بین المللی پس از حضور متوالی شرکت آی‌میکس در نمایشگاه‌های تخصصی (IFFA 2017) و (GULFOOD 2017) اینبار نیز توانست همگام و همراه با صنعت غذای ایران جهت بهره‌گیری و استفاده هرچه بیشتر از تعامل مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان داخلی حضوری چشم گیر دیگری در این نمایشگاه داشته باشد. در این راستا شرکت آی‌میکس توانست به معرفی جدیدترین محصولات در صنایع لبنی، سس، کنسرو، خشکبار و آجیل، اسنک‌ها و بطور ویژه در صنعت فرآورده‌های گوشتی، غذای آماده و آبزیان بپردازد. از دستاوردهای مهم این نمایشگاه حضور گرم و صمیمی صاحبان صنایع بنام صنعت غذای ایران، پژوهشگران و دست اندرکاران این صنعت جهت تبادل اطلاعات فنی- بازرگانی بر اساس آخرین دستاوردهای صنعتی روز جهان اشاره داشت.

همچنین در این نمایشگاه از واحد فودسرویس شرکت آی‌میکس که ویژه خدمات مشاوره و معرفی محصولات کارآمد صنعت رستورانی کشور است رو نمایی گردید. از مخاطبان این بخش نیز می‌توان به حضور پر رنگ رستوران‌های شاخص و مطرح، کترینگ‌های هواپیمایی، صنعتی و هتلدارن اشاره داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *